eft-header

 

HO'OPONOPONO
Emotional Freedom Technique 

eft-picture

Metoda EFT jest fantastycznym narzędziem pozwalającym na niwelowanie naszych negatywnych emocji zapisanych w naszym ciele fizycznym. Emocje mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, sposób myślenia, samopoczucie, stan emocjonalny naszego ciała fizycznego. Stosowanie EFT ułatwia nam odzyskać spokój i harmonię "ducha". Pozwala nam na łatwiejszą zmianę naszego postępowania na to dla nas pozytywne, pozwala nam zdystansować się do negatywnych przeświadczeń, wzorców i schematów. Uświadomić sobie nasze "mocne" strony, zbudować własną wartość, pokochać siebie samego.

W tej metodzie opukuje się opuszkami palców punkty należące do Meridianów . Do tych miejsc należą między innymi czubek głowy, brwi, miejsca wokół oczu, pod nosem, broda, obojczyki, klatka piersiowa i pod pachami. Opukując w odpowiedniej kolejności te punkty należy całkowicie skupić się na danym problemie i towarzyszących mu emocjach. Łącząc ten rytuał z metodą Ho'oponoponootrzymasz rewelacyjne efekty w "turbo" czasie. Ktoś kiedyś sprawdził, że połączenie tych dwóch metod oczyszczania ma 100% skuteczności działania.

Połączenie Ho'oponopono z EFT daje sukcesy w uzdrowieniu różnego rodzaju uzależnień, lęków, alergii, traumy, obsesji, fobii, nadwagi, zaburzeń emocjonalnych, wybaczeniu cukrzycy i wielu innych.

Działanie EFT polega na likwidacji bariery energetycznej poprzez opukiwanie zablokowanych punktów. Usuniecie blokady pozwala na przywrócenie obiegu energii do pierwotnej harmonii, negatywne emocje nie mają dla siebie miejsca, a problem najczęściej sam się rozwiązuję w sposób jak najbardziej dla nas korzystny.

Powyższy opis tej metody jest bardzo skrótowy i ma na celu zainteresowanie Ciebie tą metodą. Jeżeli jest to interesujący temat dla Ciebie, to zapraszamy na nasze kursy, byś mógł poznać szczegóły przeprowadzenia takiego oczyszczania, byś stał się całkowicie samodzielny i mógł sam się oczyszczać, kiedy tylko nastąpi taka potrzeba lub ochota.

Odwiedź naszą stronę z terminami kursów i jeżeli są dla Ciebie interesujące, to się na nie zamelduj przy pomocy formularza, maila lub telefonicznie.

Będzie nam milo powitać Ciebie „w naszych progach.”
Aloha!