Kto może pracować z aniołami?

Anioły są świetlanymi istotami, niebiańskimi pomocnikami o bardzo wysokich wibracjach własnych i należą do niematerialnego świata. Anioły próbują kontaktować się z ludźmi, przekazują im sygnały, ostrzeżenia, różnego rodzaju znaki, lecz niestety większość ludzi znajduje się w stanie swoistego niezadowolenia, gniewu, frustracji, strachu, żądzy zemsty lub innych negatywnych stanów emocjonalnych i nie potrafi usłyszeć anielskiego głosu lub zobaczyć delikatnych komunikatow anielskich.

 

W przeciwieństwie do dorosłych, dzieci, rzadko znajdują się ma negatywnych poziomach, dlatego wiele z nich widzi anioły i inne energie uważając przy tym, że widziane istoty należą do ich świata materialnego.

 

Biorąc pod uwagę, że anioły są Boskimi posłańcami, znajdują się w większości legend, starych opowieści, różnych filozofii, jak i różnych religii świata i pomimo, że może ktoś nie jest osobą religijną, powinien zaakceptować fakt, że Anioły są niebiańskimi posłańcami, są pośrednikami między ludźmi a Boską Siłą, Boską energią twórczą.

 

Istnieją różne Anioły. Mają one wiele zadań, funkcji i celów. Zajmują się między innymi pomocą ludziom, jak i całemu światu. Każdy z ludzi ma swoich aniołów opiekunów lub jak kto woli stróżów, podobnie jak zwierzęta, rośliny, kamienie, całe rody, domy, miasta, firmy, kraje, różne instytucje, szpitale itp.

 

W zasadzie każdy człowiek, zwierzę, roślina, kamień, strumień ma swoje miejsce, swoje znaczenie i swój cel dla którego istnieje tu na Ziemi. Wszyscy i wszystko ma swoje odpowiednie miejsce w kosmicznym planie wszechświata. W tym planie nikt i nic nie jest ważniejsze od drugiego, wszystko i wszyscy posiadają swoje towarzyszące anioły, które pomagają w realizacji Boskiego planu Wszechświata.

 

Każdy z nas bez wzg. na wyznanie i religię, posiada swojego osobistego, przynajmniej jednego anioła stróża. Są one zawsze przy każdym z nas w każdym momencie naszego życia i starają się nam pomóc w każdej trudnej sytuacji i na każdym kroku. Wszystkie anioły stróże kochają nas miłością bezwarunkową (kochają bez względu na to jaki, jesteś, co robisz, w co wierzysz i jak je traktujesz). Anioły widzą  w nas tylko doskonałość i perfekcję, a świat materialny poprzez filtry i iluzje różnego rodzaju przeświadczeń. Anioł Stróż pomaga w osiągnięciu celów i sensu istnienia na tym świecie, w tym momencie i w tej formie co teraz. Cokolwiek robimy, anioł przypomina o naszym pięknie i doskonałości. Zawsze próbuje nas naprowadzać na tą prawidłową drogę do celu, pomimo, ze nie zawsze chcemy go „słuchać”.

 

Wokół nas jest wiele aniołów chetnych do pomocy. One tylko czekają na to, abyśmy je o coś poprosili. Bez naszej prośby i okazaniu woli przyjęcia pomocy, nie mogą One nam pomoc. Ludzie, w przeciwieństwie do aniołów, mają wolną wolę i wolny wybór, czyli wolno im podejmować decyzje i dokonywać wyborów niezawsze zgodnych z kosmicznym planem, wbrew boskim zasadom, wbrew całemu światu. Posiadając wolną wolę, wielu z nas popełnia błędy, robi rzeczy, których potem żałuje. Jeśli coś w życiu nie funkcjonuje, tak jak zostało zaplanowane w boskim planie, to anioł stróż próbuje wskazać właściwą drogę, naprowadzać na właściwy tor prawdziwego celu życiowego. Anioł daje znaki, organizuje „okazje”, „zbiegi okoliczności”, spotkanie właściwych ludzie, itp. Natomiast nie wszyscy traktują to jako anielskie znaki tylko życiowe przypadki. Czasami istnieją sytuacje wyjątkowe (takie jak zagrożenie życia), podczas, których anioły interweniują by uratować życie człowieka, na którego jeszcze nie przyszedł odpowiedni czas. Wtedy działają one nie czekając na prośbę czy wolną wolę człowieka.

 

Wiele osób chciałoby widzieć lub słyszeć anioły, ale nie wie jak to zrobić? Otóż należy zacząć od podniesienia swoich wibracji. Wibracje można  podnieść dzięki medytowaniu. Podczas medytacji zmienia się częstotliwość energii, na skutek, której niespokojne myśli oddalają się, człowiek staje się zrównoważony, podnoszą się wibracje i łatwiej mu mieć dostęp do aniołów. Ludzie, którzy medytują są spokojniejsi, bardziej twórczy, stonowani, a przede wszystkim zdrowsi. Podwyższenie wibracji jest jednym z pozytywnych efektów medytowania.

 

Oprócz medytacji powinno się nie tylko kontrolować dobór wypowiadanych słów, ale również myśleć pozytywnie. Należy unikać myśli, które cię w jakikolwiek sposób dołują. Staraj się innych nie krytykować i nie oceniać, nawet w myśli. Jeśli przyłapiesz się na takich myślach, postaraj się zastąpić je innymi, pozytywnymi w danym temacie.

 

Również relaksacja pomoże przywrócić duszy i ciału spokój i rozluźnienie. Łatwiej będzie pozytywnie myśleć. Zrelaksowane, odprężone ciało i umysł będą zaproszeniem do komunikacji z aniołami. Otaczanie się kochanymi przedmiotami, oglądanie programów TV, ale tylko tych, które wprowadzają pozytywny, dobry nastrój, słuchanie ulubionej muzyki, wypełnienie domu i miejsca pracy pięknym zapachem kadzidełek również podnosi poziomy energetyczne i wibracje.

 

Aby przerwać negatywny wewnętrzny monolog myśli, należy wyjść do świata natury. Czasami wystarczy wyjście do ogrodu, czasami potrzebny jest spacer po lesie. Zabawa z psem, pogłaskanie kota, obserwacje latających ptaków, oglądanie kwiaty, rozmowy z naturą. Twoja energia zyska ogromnie na takich kontaktach z naturą, zwierzętami i roślinami.

 

W każdym przypadku powinno unikać się ludzi negatywnie nastawionych do siebie, do życia i ciągle narzekających lub mówiących o chorobach. Należy po prostu zakończyć rozmowę i odejść.

 

Regularne prośby aniołów o pomoc w różnych sytuacjach daje fantastyczne efekty. Można prosić o pomoc dla siebie i innych ludzi. Prosić o spokój, pokój i miłości na świecie, o zdrowie i szczęście dla każdego człowieka.

 

Posiadając prośbę do aniołów można ją narysować, jednocześnie prosząc o nią.

 

Jedzenie lekkostrawnych potraw, unikanie ciężkostrawnego jedzenie, czerwonego mięsa, słodyczy i ograniczenie dużej ilości kawy, jak i wegetariańska dieta pomaga w kontakcie z aniołami.

 

Anioły uwielbiają muzykę, śpiew i taniec. Śpiewanie piosenek, słuchanie muzyki i tańczenie daje człowiekowi jak i aniołom radość  i energię  twórczą.

 

Każdy człowiek powinien być aniołem przede wszystkim dla siebie samego a potem innych. co to znaczy? Po prostu być jak one czyli być delikatnym, spokojnym, pomocnym, wspierającym, wybaczającym, zrównoważonym i rozumiejącym. Chcąc kontaktować się z aniołami, powinno się samemu zachowywać jak one.

 

Mając wzgląd, że aniołom nie wolno działać wbrew wolnej woli człowieka, należy pamiętać, by je o tą pomoc poprosić. Anioły nie mogą łamać zasady wolnej woli, ale wystarczy, prośba o pomoc i anioły mogą już działać. Należy również pamiętać, ze prośba powinna być pozytywna, dobra dla wszystkich zaangażowanych w daną sytuację. Żadna prośba nie jest błaha, o każdą prośbę możesz prosić. Tylko prośby o szkodę lub dla szkody innych, są przez anioły nie realizowane. Każda prośba powinna być formułowana w sposób nieszkodzący innym.

 

Realizacja życzeń i próśb przez anioły polega na zorganizowaniu sytuacji „przypadkowych”. Ktoś chce spotkać partnera swojego życia, a anioły organizują takie spotkanie i np. w urzędzie jedno „wpada” na drugie w drzwiach jednego biura, albo przedsiębiorca szuka nowego klienta, a anioły organizują możliwość zobaczenia reklamy w gazecie potencjalnego klienta szukającego właśnie dostawcy… albo ktoś szuka czegoś i prosi anioły o pomoc, krótko później to coś się znajduje niby przypadkiem i całkiem łatwo.

 

Tak więc, należy prosić anioły o pomoc bez względu na ważność prośby. Wszystkie prośby są ważne dla aniołów. Anioły mogą być w wielu miejscach jednocześnie i pomagać wielu osobom w tym samym czasie. Mogą pomagać wielu osobom w tym samym czasie. Wszystkie anioły pomagają bardzo chętnie, gdyż im więcej pomocy udzielą potrzebującym, tym ich rozwój duchowy postępuje naprzód.

 

Jak prosić anioły o pomoc? Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie swój własny, prawidłowy sposób proszenia.

Jednym ze sposobów jest – weź trzy głębokie wdechy, skoncentruj się w pełni na oddychaniu i z serca, z miłością poproś anioły o pomoc. Wyjaśnij im swoją sytuację i objaśnij czego pragniesz. Możesz to zrobić na głos lub w myśli. Możesz przy tym zapalić świecę i kadzidło, a jasność świecy dedykować aniołom.

 

Innym sposobem komunikacji z aniołami, jest malowanie rysunków przedstawiających historię dotyczącą danej prośby. Dany rysunek można umocować na ścianie, położyć na swoim ołtarzu jeżeli takowy się posiada, lub położyć na swoim biurku.

 

Doskonałym sposobem na anielskie prośby jest opowiedzenie aniołom prośby o pomoc wraz z wizualizacja sytuacji po udzielonej pomocy. Należy pamiętać, że nie każda prośba jest przez anioły spełniona, dlatego poniżej zostały wymienione przyczyny braku spełnienia prośby.

 

– prośba skierowana przeciwko komuś.

– prośba tak sformowana, że jej spełnienie może spowodować czyjąś krzywdę, (zaprogramowana świadomie lub nieświadomie krzywda innej osoby lub zwierzęcia).

– dana rzecz nie będzie służyć najwyższemu dobru

– brak kontaktu z aniołami. Przy wypowiadaniu prośby towarzysza negatywne energie, takie jak zdenerwowanie, agresja, złość czy strach.

– osoba prosząca jest lub była pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

– realizacja prośby przez anioły mogłaby zepsuć kosmiczny plan wszechświata.

– brak prośby, tylko wypowiedzenie żądania, w tym momencie anioły pomimo, że nie są złośliwe, nie oceniają jak i nigdy się nie obrażają, nie realizują tej prośby, bo jej nie rozumieją.

 

Wszystkie żądania nie pochodzą z serca, są wytworem ego i znajdują się na takim poziomie energetycznym, który jest nie niezrozumiały dla aniołów, wiec automatycznie nie mogą one spełnić prośby w formie żądania.

 

Krystyna Kwiecinski

www.hooponopono.com.pl
www.magiauzdrawiania.pl