hawaiian-orchids

HO'OPONOPONO
Proszę wybacz mi, przepraszam, Kocham Cię, Dziękuję!

 

Ho'oponopono wywodzi się z olbrzymiej, starożytnej wiedzy Huny. Najpiękniejsze w Hunie jest to, że nie żąda ona dla siebie wyłączności. Nie namawia do porzucenia swych przekonań, wierzeń, sposobu życia. Osoba stosującą metodę Ho'opnopono może być jednocześnie buddystą, katolikiem, protestantem, ateistą. Jedynym wymaganiem skuteczności tej techniki jest to, aby dana osoba uznała system za swój własny i używała go.

Jest jeszcze jedna wielka zaleta. Ho'opnopono uznaje, że do jednego celu prowadzi wiele dróg, niezależnie od tego, czy ta droga jest drogą duchową, umysłową czy fizyczną. Techniki osiągania celu, pochodzące z innych systemów są całkowicie dozwolone, a najważniejsze, że działają.

Ho'oponopono w tłumaczeniu oznacza - dosłownie: poprawiać, naprawiać. To jest proces, w którym oczyszczamy i uwalniamy negatywne emocje związane z wydarzeniami przeszłości. Oczyszczanie metodą Ho'opnopono jest procesem uwalniającym wspomnienia od negatywnych emocji. To jest forma prośby do Boskości o usunięcie toksycznych energii, wciąż jeszcze ukrytych w naszej podświadomości. W miejsce negatywnych energii, wprowadzana jest Boska energia miłości i światła.

Każdy nasz problem zaczyna się zawsze od jednej myśli. Każda myśl, bez względu na to, czy jest myślą pozytywną czy negatywną, jest energią wysyłaną w przestrzeń. Wszechświat odpowiada na nasze myśli, dając nam dokładnie to, na czym się koncentrujemy. Po wielu latach negatywnego myślenia, organizm i psychika człowieka są tak już przyzwyczajona do przyjmowania negatywizmu, że staje się on wręcz częścią osobowości. Człowiek staje się uzależniony od negatywnych myśli i emocji.

Najtrudniejsze w tym procesie jest zrozumienie faktu, że sami tworzymy naszą rzeczywistość. To nasz umysł kreuje to, jacy jesteśmy, gdzie mieszkamy, ile zarabiamy, jakiej jakości życie mamy, jakich spotykamy ludzi itp.., Jeśli jesteś w stanie zaakceptować to, że sam stworzyłeś warunki, w jakich żyjesz, początkowo, może być, to dla ciebie szokiem, ale to jest właśnie początek twojego dalszego rozwoju duchowego!!

Pomyśl, jeśli byłeś w stanie wykreować sobie to wszystko, co masz, nie będąc tego świadomym, to, co jesteś w stanie wykreować, jeśli zaczniesz świadomie prowadzić swoje myśli. Zadaniem metody Ho'oponopono jest oczyszczenie, neutralizowanie i uwolnienie energii o niskiej wibracji i przetransformowanie jej w energię Miłości.

Stosując metodę Ho'opnopono, nie potrzebujemy wiedzy o przyczynie wywołującej problem. Jedyną informacją, jaka jest nam potrzebna, to świadomość aktualnego problemu. Nasza podświadomość zna przyczynę, a nasza świadomość prosi o wybaczenie. Oczyszczając siebie, również oczyszczamy wszystkich i wszystko, co mamy wokoło nas, rodzinę, przodków, zdarzenia, miejsca, przedmioty. Ho'opnopono działa zawsze w dwie strony.

 

Rozwiąż swoje życiowe problemy, wewnętrzne blokady i zmartwienia.

Praca metodą Ho'opnopono jest również przydatna w pracy terapeutów, uzdrowicieli, pedagogów, psychologów i wielu innych, którzy mają, na co dzień kontakt w swojej pracy, z pacjentami. Ważne jest zrozumienie, dlaczego ta konkretna osoba pojawiła się w Twoim gabinecie i Twoim życiu. Oczyszczenie tej sytuacji, automatycznie oczyszcza stan fizyczny i psychiczny człowieka, który przyszedł do nas po pomoc.

Z książek pod tytułem "Ho'opnopono - siła tworzenia", jak i „Ho'opnopono oczyszczająca modlitwa” i „Ho'oponopono - 23 Modlitwy oczyszczające problemy życiowe” możesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz sobie pomóc. Co zrobić by osiągnąć zadawalający Ciebie poziom życia? Musisz mieć nie tylko zapewnione materialne dobra. Musisz koniecznie zapewnić sobie również dobrobyt duchowy. Niestety tylko duchowa harmonia z ziemskimi dobrami materialnymi, daje szczęście na ziemi. W innym przypadku pogrążysz się w chorobach, rozgoryczeniu, życiowych lękach, braku powodzenia i braku sukcesu.

W Ameryce stworzono ponad pięćdziesiąt różnych prac naukowych z tematu "wybaczenie". Pomimo tego, ciągle są tworzone nowe prace, w których słychać coraz więcej naukowych głosów, by Ho'oponopono ogłosić, jako światową, jedyną doskonałą technikę, rozwiązywania konfliktów na forum międzynarodowym. To wskazuje niepodważalnie, jakie ma Ho'opnopono mocno pozytywne działanie. Jeżeli chciałbyś się sam szybko nauczyć prawidłowego stosowania tej metody, to zapraszamy Ciebie na kurs Ho'opnopono.

Dużo miłości, Aloha!