Horoskop na rok

 

Nadchodzi czas świątecznych refleksji. Wielu z nas, jak co roku, zacznie się znowu zastanawiać, co przyniesie nam ten Nowy Rok. Inni będą się cieszyć, że wreszcie Stary Rok się skończył, a jeszcze inni będą rozpaczać, że ten czas tak szybko odchodzi. Jeszcze inni będą się bać tego nowego i nieznanego. Od wielu pokoleń człowiek próbuje przepowiedzieć jak najbardziej trafny horoskop, by spróbować kontrolować przyszłość. Pamiętajcie, że każdy horoskop to tylko wykładnia prawdopodobieństwa zaistnienia pewnych energii dążących do szczególnych sytuacji i zdarzeń, które mogą prowadzić do przepowiadanych sukcesów, awansu, poprawy zdrowia lub szans w miłości.

Według horoskopu numerologicznego, rok 2019 posiada wibracje liczby 3, dlatego przyniesie nam wiele nowych okazji, możliwości i niepowtarzających się szans. Co kto otrzyma, zależne jest od jego daty urodzenia, osobistego zaangażowania i sposobu myślenia na poziomie podświadomości.

Według horoskopu astrologicznego, biorąc pod uwagę układ gwiazd i ich tranzyty, jakimi się będą poruszać w 2019 roku, wiadomo, że rok 2019 jest zdominowany przez energie tranzytującego Jowisza, Saturna i Plutona. To rok, w którym powinniśmy skupić się na komunikacji międzyludzkiej, różnego rodzaju rozmowach, dialogu i współpracy. Rok 2019 to rok obfitości finansowej, zdrowotnej, jak i wzrostu duchowego. Mamy w nim szanse na realizacje długoletnich planów, na zmianę pracy na lepiej płatną, na podreperowanie zdrowia lub znalezienie długo oczekiwanego partnera. Rok 2019 przynosi nam nieograniczone możliwości, a co w nim zaistnieje, zależy ostatecznie od naszego sposobu myślenia, działania, jak i wykorzystania nadchodzących okazji.

 

Horoskop 2019 dla Barana (21 marca do 20 kwietnia)

Rok 2019 dla Barana będzie rokiem bardzo urozmaiconym. Jowisz będzie zachęcał do nowych tematów i mobilizował do podejmowania różnych niecodziennych decyzji. Oczywiście należy pamiętać o działaniu Saturna i Plutona. Obie te planety nie ułatwiają i tak już niespokojnego życia Barana. Pomimo tych niedogodności istnieje olbrzymia możliwość na odniesienie przez Barana sukcesów zawodowych. Baran spotka wiele uczynnych, chcących mu pomóc ludzi. Zawiążą się zawodowe przyjaźnie. Jednak ten fakt nie zwalnia Barana od ostrożności w podejmowaniu decyzji. Horoskop Barana nie przewiduje łatwo przychodzących sukcesów. Sukcesy przychodzą do Barana dopiero na skutek włożenia przez niego dużej ilości pracy. Jeżeli będzie to mądre i ostrożne postepowanie Barana, to sukcesy w roku 2019 będą spektakularne.

Jeżeli Baran jest w związku partnerskim, to powinien kłaść nacisk na komunikacje z partnerem. Jeżeli Barany są singlami, to powinny poszukać swoją połówkę wśród osób, które go otaczają. Często zdarza się, że Barany po prostu nie widzą przyjaznych dusz znajdujących się wokół niego.

Rok 2019 jest bardzo dobrym okresem na poszukanie przez Barana nowych źródeł dochodu finansowego. To dobry czas na nowy początek. By podjąć odpowiednie decyzje, Barany muszą bardzo dobrze przemyśleć strategie swojego planowania i postepowania, w konsekwencji takiego działania mogą pojawić się bardzo duże korzyści. Stroną negatywną tej sytuacji jest zwiększenie się obciążeń zawodowych Barana.

W okresie wiosennym wszyscy z pod znaku Barana będą pod pozytywnym wpływem Marsa. Należy jednak pamiętać, że takie „Marsowe” doładowanie energetyczne, prowadzi do prze energetyzowania Barana i będzie męcząco wpłynąć na jego najbliższe otoczenie.

W okresie letnim znajdzie się Baran pod wpływem działania Wenus, co od razu objawi się ociepleniem związków partnerskich. Poprawią się też układy międzyludzkie w pracy. Zacznie się wreszcie oczekiwany przez Barana czas wzmożonej aktywności zawodowej. Może łączyć się to nawet ze zmianą miejsca pracy, stanowiska lub otrzymania stanowiska kierowniczego. Ludzi urodzonych pod znakiem Barana nie jest łatwo wystraszyć, więc Barany powinny pamiętać, że z ich wiedzą i doświadczeniem prawie w każdej sytuacji, spokojnie dadzą sobie radę.

Jesień jest dla Barana dobrym czasem na rozwiazywanie zaległych rodzinno – zawodowych problemów. Panujące w tym czasie planety obdarzą Baranów mało im znanymi cechami, takimi jak wytrwałość i cierpliwość. W tym też czasie Barany powinny mieć budżet rodzinny pod wzmożoną kontrolą i za każdym razem rozważać czy planowane zmiany mieszczą się w możliwościach finansowych rodziny. Barany powinny zadbać o swój wypoczynek, bo przez całoroczną aktywność ich bateryjki są na wyczerpaniu.

Natomiast wyciszenie i spokój zagoszczą pod koniec roku w miesiącach zimowych. W tym czasie Barany będą mogły się cieszyć swoimi osiągniętymi sukcesami.

 

Horoskop 2019 dla Byka (21 kwietnia do 20 maja)

W roku 2019, wszystkie planety na niebie wręcz krzyczą by ludzie z pod znaku Byka słuchali przede wszystkim swojego serca. W tym czasie Saturn doda im wiary we własne siły, Pluton pozwoli im na dokonanie korzystnych zmian, a Neptun obdarzy ich wyjątkową intuicją. Mimo, że w roku 2019 dla Byka rodzina jest najważniejsza i praca zostanie lekko zepchnięta na bok, to układ planet wróży Bykom duże możliwości rozwinięcia skrzydeł i osiągnięcia sukcesów zawodowych. W tym czasie jest bardzo korzystne dla każdego Byka korzystanie z wszelkiego rodzaju szkoleń zawodowych. Przez cały rok 2019 Byki będą się cieszyć dobrym zdrowiem i fizyczną kondycją.

Przez cały nowy rok, w centrum uwagi Byków będą pieniądze. W pierwszej połowie roku będzie im łatwiej, natomiast druga część roku jest trudnym czasem pod względem finansów. Układy planet nie przewidują co prawda tragedii finansowej Byka, ale warto mieć finanse pod ścisłą kontrolą. Jeżeli Byk chce zainwestować w nieruchomości, powinien być bardzo ostrożny i dobrze przekalkulować swoje zakupy. Należy pamiętać, że rok 2019 niesie dla Byków sukcesy i porażki.

W okresie wiosennych miesięcy Merkury zachęci Byki do długich spacerów, odwiedzania nowych miejsc, poznawania nowych ludzi, a rodzinne codzienne problemy, będą się wręcz same rozwiązywały. To dobry czas na komunikacje i duchowy rozwój.

To również dobry czas na próbę zmiany sposobu myślenia i postepowania. Bykowi mogą pomóc przyjaciele, rodzina lub partner życiowy. Dlatego, że Byk jest bardzo upartym znakiem, może mu to przychodzić bardzo powoli, ociężale i z wielkimi trudnościami. Im bardziej będzie Byk „elastyczny”, tym lepszą dostanie szansę na łatwiejsze realizowanie swoich planów życiowych.

W miesiącach zimowo – wiosennych Byki będą pod wpływem przypływu życiowej energii co ułatwi im odczuwanie zadowolenia z życia i pewności siebie. To dobry czas na początek czegoś nowego.

W miesiącach letnich Byki poczują przypływ energii twórczej i w ramach dobrej komunikacji będą Byki organizować wyjazdy grupowe dla siebie i swoich znajomych, jak i najbliższych. Dla tych Byków, które poszukują swojej drugiej połówki, okres letni jest bardzo dobrym czasem na zawieranie tego typu znajomości. W tym czasie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo zaistnienia pomyślnego wydarzenia związanego z życiem osobistym Byka. Kluczem do miłosnego sukcesu jest komunikacja i poszerzenie kręgu przyjaciół. Każdy samotny Byk powinien w tym czasie ruszyć na podbój serc. To jest fantastyczny czas na sukces w sferze miłości.

Byki powinny uważać podczas podróży. Jeżeli jeżdżą one w sprawach zawodowych, powinny zachować spokój, zrównoważenie i unikać zdenerwowania, jak i gniewu. Byki powinny uważać na dobór słów, unikać awantur i konfrontacji.

W okresie jesiennym Byki mogą liczyć na znaczną poprawę wynagrodzenia i jeżeli jest taka potrzeba na łatwiejsze załatwianie spraw urzędowych. To czas na zajecie się sobą, trochę medytacji i luz psychiczny.

 

Horoskop 2019 dla Bliźniąt (21 maja do 22 czerwca)

W roku 2019 sprzyja Bliźniętom fortuna. Z sukcesem i dobrym nastrojem, pokonują one każdą przeszkodę. Bliźniaki są towarzyskie, więc posiadane rozlegle kontakty mogą być bardzo pomocne do zarabiania pieniędzy. Ze względu na jednoczesne oddziaływanie energii Jowisza i Neptuna, Bliźniaki powinny unikać pochopnych działań, radykalnych zmian i szybkich zakupów. Przez cały rok wszyscy z pod znaku Bliźniaków będą potrzebować, dużo odpoczynku, spokoju i relaksu psychicznego. Kontakt z naturą pozwoli im na odpowiedni odpoczynek.

Bliźnięta w roku 2019 powinny mieć więcej jak zwykle, cierpliwości i tolerancji dla osób starszych. Pomimo, że seniorzy mogą być kłopotliwi, to spełnianie ich życzeń powinno być ważne dla Bliźniaków.

Na początku roku, na Bliźniaki ma duży wpływ działanie Wenus, co spowoduje, że ludzie z pod znaku Bliźniąt odnajdą swoją długo oczekiwaną, wartościową połówkę. Zawodowo Bliźniaki powinny w pierwszych miesiącach roku skupić się na sferze zawodowej. Powinny poprawić swoją skrupulatność, obowiązkowość, gdyż wszelkiego rodzaju popełnione w tym czasie błędy szybko wypłyną na wierzch. To czas, gdzie Bliźniaki mogą rozpocząć nową działalność gospodarczą, mogą mieć dostęp do dużej kwoty pieniężnej lub rozpocząć nowe inwestycje. Bliźniaki mają też dużą szansę na znalezienie dobrych przyjaciół biznesowych, jak i zawarcie długoletnich przyjaźni partnerskich. Ze względu na duże zainteresowanie Bliźniaków sprawami zawodowymi zaniedbują dość poważnie swoich partnerów. Jeżeli nie zwrócą na to uwagi i nie zmienią tej sytuacji, mogą doprowadzić do rozłąki i cierpienia. Bliźnięta single powinny dobrze rozglądnąć się w swoim otoczeniu, gdyż często nie dostrzegają przyjaznej im od dłuższego czasu osoby.

W okresie letnim powinna się sytuacja w miłości, rodzinie i pracy poprawić i zharmonizować. Zalecany jest wtedy Bliźniętom spokój i wypoczynek.

Jesień i zima będą dla Bliźniaków miesiącami ostoi, spokoju, zadowolenia, harmonii i czasowego odpoczynku. To jest też dobry czas na przemyślenie i zgodnie z podpowiedziami intuicji podjęcie poważnych życiowych decyzji.

 

Horoskop 2019 dla Raka (23 czerwiec do 22 lipca)

Dzięki silnemu działaniu Plutona i Saturna, rok 2019 nie jest łatwym czasem dla Raków. Ich szczęście w roku 2019 będzie dość kapryśne. Dopiero pod koniec drugiej polowy roku sytuacja emocjonalno – finansowa Raków się ustabilizuje. Niektóre pomysły Raka okażą się chybione, dlatego Raki powinny pamiętać o częstej komunikacji międzyludzkiej, w ten sposób by takie sytuacje wykluczyć. Rok 2019 może być okresem spełnienia się najważniejszego dla Raka marzenia. Istnieje jednak jeden warunek. Rak będzie fazami powoli i sukcesywnie wprowadzać realizacje swoich marzeń. Po prostu Rak powinien zacząć korzystać ze swojego doświadczenia i pomocy innych.

Na początku roku przybędzie Rakom obowiązków rodzinnych. Samotnym Rakom rok 2019 podpowiada, by przemyślały swoją sytuacje i pomyślały o kimś dla siebie. Raki mają olbrzymią szansę na znalezienie miłości i nowe partnerstwo.

Dla Raków rok 2019 jest rokiem ciągłej pracy, realizacji zadań i celów, a pod koniec roku pojawią się możliwości otrzymania dodatkowego wynagrodzenia. Jeżeli pojawi się perspektywa wyjazdu służbowego, Rak nie powinien się zastanawiać tylko skorzystać z okazji dostępu do tych możliwości.

Na początku roku Raki powinny usadowić się w spokojnym miejscu i pomedytować, gdyż chaos początku roku może ich przytłoczyć. Rak powinien być szczery nie tylko z innymi, musi być szczery przede wszystkim z samym sobą. Co do zdrowia, to Raki nie powinny go nadużywać, szczególnie w okresie wiosennym. Powinny się odżywiać zdrowo i urozmaicenie.

 

Horoskop 2019 dla Lwa (23 lipca do 23 sierpnia)

Prawie przez cały rok 2019 Jowisz wspiera wszystkich z pod znaku Lwa. Swoją energią Jowisz dodaje energie pozwalającą na łatwą realizację planów. Należy zaznaczyć, że pomimo pozytywnego wpływu planet, Lwy powinny trzymać swoje emocje pod kontrolą, gdyż kwadratura Urana może prowokować Lwy do niekontrolowanych wybuchów emocjonalnych.

Rok 2019 niesie dla Lwa dużo optymizmu, zadowolenia i radości. Czas ten jest dla Lwa dobrym okresem na nowe kontakty międzyludzkie w temacie partnerskim, jak i zawodowym. Lwy mają to do siebie, że nie zwracają uwagi na innych. Teraz przyszedł czas by to zachowanie zmienić i wreszcie docenić ludzi z ich otoczenia. To fantastyczny czas na miłość. Dla istniejących już par przyszedł czas stabilizacji, dla tych którzy poszukują nowe związki, jest to dobry czas na poważne życiowe plany.

W omawianym roku pojawiają się nowe możliwości edukacji i podróży. Lew powinien tak sobie zorganizować czas, by w końcu mógł zając się książkami, które długo już na niego czekają. Pomimo dużego zaangażowania Lwa spotkaniami z płcią przeciwną, to i tak finanse są u Lwa wciąż bardzo ważnym elementem. Należy tu wspomnieć, że pod względem finansowym, rok 2019 jest dla Lwów bardzo korzystnym czasem. Jeżeli Lew jest ambitnym i pracowitym, efekty jego zaangażowania w sferze zawodowej szybko się uwidocznią.

Rok 2019 dla Lwa jest bardzo dobrym rokiem pod względem kondycji zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. Jedynym mankamentem są skłonności Lwa do nadużywania słodyczy lub innych używek, więc jak Lew nie weźmie tego faktu pod kontrole, to rok 2019 może się skończyć dla Lwa dużym problemem.

 

Horoskop na rok 2019 dla Panny (24 sierpnia do 23 września)

Urodzonym pod znakiem Panny, w roku 2019 sprzyjać będą Pluton, Saturn i Uran. Natomiast Jowisz i Neptun mogą pracowicie utrudnić Pannie dojście do wymarzonego celu. Nadchodzący rok zapowiada się dla Panny rokiem przełomowym. Rok ten daje Pannie możliwość doświadczeń duchowych w wymiarze swojego życia. Nadszedł wreszcie czas zaakceptowania przeszłości i jej zamknięcia. Panna ma okazje zamknąć ciągnące się w nieskończoność sprawy rodzinne i wypełnić zalegle zobowiązania. Bez przeprowadzenia tego procesu, Panna nie jest w stanie pójść do przodu i cieszyć się swoim życiem. Panna zamykając zaległości, ma okazje do transformacji, pozytywnych zmian, nowych zachowań i ustaleniu nowych, ciekawszych celów. Dla Panny jest to czas nowych doświadczeń i gotowości na nadchodzące zmiany. Dlatego wszystkie Panny powinny dobrze przyglądać się każdej nadchodzącej sytuacji i przemyśleć każde nowe przedsięwzięcie.

Panny mogą oczekiwać w nadchodzącym roku, na długo oczekiwane nagrody od życia, na podniesienie statusu społecznego, zawodowe sukcesy i poprawę sytuacji finansowej.

Pierwsza część roku, będzie dla Panien dość burzliwa, co pozwoli urodzonym pod znakiem Panny na przeprowadzenie wszelkiego rodzaju zmian w swoim życiu, np. zmianę miejsca zamieszkania, awans w pracy, zmiana pracy na lepszą, powiększenie rodziny, itp. Druga część roku będzie przebiegać dla Panny dużo spokojniej i w harmonii z najbliższą rodziną. Jeżeli osoba z pod znaku Panny jest osobą samotną, to może oczekiwać, że w miesiącach letnich spotka kogoś, na którego widok serduszko mocniej zapuka.

Panna ma szanse w tym roku na nieznaczną poprawę swoich finansów, ale musi uzbroić się w cierpliwość i dobrze obserwować nadchodzące okazje. W każdym przypadku nie jest jej pisane, że wygra w Lotka. Natomiast w zarabianiu pieniędzy, pomogą Pannie kontakty międzyludzkie, praca w grupie i praca nad rozwojem duchowym. Istnieje też nikła prognoza dla zmiany miejsca pracy lub zmiany zajmowanego stanowiska, ale trzeba zawsze przekalkulować, czy ta zmiana jest dla Panny korzystna.

Jeżeli Panny będą pamiętać o swojej regeneracji, korzystania ze Spa i medytacji, jak i prawidłowym odżywianiu, to w roku 2019 będą Panny profitować z dużych sił witalnych, które pozwolą im na utrzymanie zdrowia i zapobieganiu przeziębieniom. Jeżeli jednak Pannie będzie coś dolegać, powinna się niezwłocznie udać do lekarza. Nie należy lekceważyć żadnych objawów, gdyż powinno się pamiętać, że Panny mają skłonności do przepracowywania się.

 

Horoskop 2019 dla Wagi (24 września do 23 października)

Dla urodzonych pod znakiem Wagi, rok 2019 będzie bardzo pomyślnym czasem. Wagi otrzymają od wszechświata dużo okazji do spełnienia swoich marzeń, ale niestety nie każda Waga będzie umiała zobaczyć swoją okazję i nie każda Waga będzie umiała się szybko na tą okazje zdecydować. Pomimo, że tranzytowy Saturn będzie znacznie ograniczać możliwości Wagi, to dzięki Jowiszowi, Waga nie będzie miała ograniczeń finansowych.

Już z początkiem roku, będą odczuwać Wagi przyspieszenie zdarzeń. Na codzień zagoszczą u Wagi nowe pomysły, podróże, edukacja, praca i rodzina. Waga będzie nastawiona optymistycznie do całego roku, co pozwoli jej na spokojne realizowanie planów związanych z podróżami, przede wszystkim służbowymi, nawet dokoła Świata.

Wagi powinny uważać i kontrolować swoje wydatki. Rok 2019 nie jest dla nich dobrym czasem na wydawanie pieniędzy. Stan finansów może osłabić fakt chwilowego pogorszenia się zdrowia lub jakieś otwarte zadłużenia z przeszłości. Napotkane przez Wagę przeszkody i opóźnienia na poziomie zawodowym, powodują zawsze u Wagi frustracje. Jeżeli stan ten nie zostanie rozładowany, to może powodować chęć zmiany miejsca pracy. W każdym przypadku taka decyzja w 2019 roku, to nie jest dla Wagi dobrą decyzja.

Związki partnerskie u Wagi, wymagają w tym roku wrażliwości, tolerancji i akceptacji. W innym przypadku związek Wagi nie będzie łatwy, a kłótnie nawet o błahostki staną się codziennością. Wagi ciągle szukają romantycznej miłości, próbując przenieść marzenia do rzeczywistości. Niestety, często to nie funkcjonuje i powoduje frustracje. Dlatego też zalecane jest Wagom zachowanie zdrowego rozsądku i równowagi. Ma przecież dużo do stracenia.

Ze względu na ciągłą aktywność, mogą mieć Wagi skłonności do odczuwania objawów stresu i częstych bólów głowy, wręcz migren. Jedynym lekarstwem na tą sytuację jest odpoczynek, relaks, słuchanie muzyki, medytacja i picie dużo wody.

 

Horoskop 2019 dla Skorpiona (24 października do 22 listopada)

Rok 2019 będzie dla Skorpionów pod silnym wpływem tranzytowego Saturna, Plutona i Urana. Pod wpływem tych energii Skorpion odkryje dla siebie nowe, do tej pory nie zauważone przez niego możliwości. Pozwoli to Skorpionowi na odczucie bycia szczęśliwym.

W układach partnerskich, Skorpion odczuje poprawę komfortu życia, ale tylko wtedy, jeżeli nie rzuci się w wir pracy i nie skoncentruje się tylko na zarabianiu pieniędzy. Zabieranie partnera na służbowe kolacje i drobne prezenty są zawsze mile widziane w związkach partnerskich Skorpiona.

Natomiast samotne Skorpiony mają dużą szansę na zmienienie swojego statusu społecznego. Energia roku 2019 przyniesie ze sobą liczne okazje do wspólnych kolacji, spotkań rodzinnych, powiększenia się rodziny, pogodzenia się skłóconej części rodziny.

Wszystkie nadchodzące miesiące, to czas, w którym Skorpion będzie próbować zwiększyć swoje dochody. Będzie też odnosić sukces realizowanych od dłuższego czasu projektów. Skorpiony mogą nagle otrzymać propozycję lepiej płatnego stanowiska w pracy. Mogą tez zupełnie niespodziewanie otrzymać lepszą prace w zupełnie innej firmie. Pierwszą reakcją Skorpiona może być strach, ale Skorpiony powinny szybko reagować, zaryzykować i podjąć nowe wyzwania. Skorpiony mają duże możliwości osiągania sukcesów w inwestycjach. Dlatego warto konsultować się ze specjalistami w danej dziedzinie i spojrzeć na całość z innej, jak do tej pory, perspektywy.

Rok 2019 to czas, w którym Skorpiony powinny sprecyzować swoje cele, marzenia i zdefiniować swoje znajomości. Rozproszona energia nie sprzyja odnoszeniu sukcesów. Powinny nawiązywać znajomości z osobami posiadającymi podobne do nich zainteresowania. Powinny również doceniać role innych ludzi, wtedy łatwiej im będzie zrealizować swoje plany.

Skorpion powinien uważać na dobór słów podczas dyskusji ze swoimi przełożonymi lub autorytetami w swojej branży. Powinien również uważać na swoje zachowanie względem ludzi związanych z mediami.

W roku 2019, Skorpiony nie będą miały powodu do narzekania na zdrowie. Powinny tylko pamiętać, że ruch i gimnastyka jest dla nich praktycznie lekarstwem na wszystko.

 

Horoskop 2019 dla Strzelca (23 listopada do 21 grudnia)

Urodzeni pod znakiem Strzelca, w roku 2019 będą mieć dobrą passę, z tendencją wzrostową na prawie wszystkich poziomach życia. Cały rok 2019 jest dla Strzelców rokiem rewelacyjnie pozytywnym. Będą mogli się oni rozwijać pod każdym względem. Pojawią się dla Strzelca nowe możliwości zawodowe, a co za tym idzie wszelkiego rodzaju sukcesy. Pomagać w tym będzie tranzytujący Jowisz. On daje Strzelcom energie do realizacji długoletnich planów, jak i do zaczęcia nowych, do nauki i podróży.

W każdym przypadku, bez względu na zdarzenia, Strzelec powinien trzymać swoje emocje i nerwy pod kontrolą, gdyż nigdy nie są one dobrym doradcą, a presja poczynań zawodowych może wywrzeć znaczną presje na życie rodzinne Strzelca. Życiowa równowaga jest ważniejsza ponad wszystko.

By odnieść zapowiadane sukcesy przede wszystkim finansowe, powinny Strzelce włożyć wszelkie możliwe zaangażowanie w zrealizowanie swoich pomysłów. To jest też dobry czas na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych lub rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. Czasami jest korzystniejsze dla Strzelca częściowe wycofanie się z pracy zawodowej i skupieniu się na nauce, wolnym zawodzie i służbowych podróżach. Dzięki temu Strzelec może również odczuć znaczny przypływ gotówki. Rok 2019 jest czasem, w którym Strzelec powinien dobrze przemyśleć interesy powiązane z członkami rodzinnymi. Nieudane interesy niosą ze sobą nie tylko straty finansowe, ale również kłopoty rodzinne.

Mogą pojawić się również sytuacje, w których nieprzemyślane oczekiwania Strzelca okażą się wręcz niemożliwe do zrealizowania. Sytuacje te spowodują u Strzelca poczucie głębokiego rozczarowania. Dlatego Strzelcy powinni skupić się przede wszystkim na rzeczach w zasięgu ich ręki.

Energia roku zapoda harmonię na poziomie rodziny, a nawet może zainicjować dalekie rodzinne podróże. W okresie letnim istnieje możliwość otrzymania wielu zaproszeń do spotkań z osobami, o których Strzelec zapomniał, że w ogóle istnieją. Natomiast samotne Strzelce mają w tym czasie dużą szansę na „upolowanie” swojej długo oczekiwanej i poszukiwanej połówki.

W tym roku powinny Strzelce na siebie szczególnie uważać, gdyż nie są odporne na infekcje i przeziębienia. Powinny unikać gwałtownych zmian temperatury, wyziębienie czy przewiania. Powinny skupić swoją uwagę na poprawie swojej kondycji i odporności.

 

Horoskop 2019 dla Koziorożca (22 grudnia do 20 stycznia)

Rok 2019 będzie dla Koziorożców dobrym i przełomowym rokiem. Istnieje możliwość, że odzyskają wiarę w swoje możliwość. Istnieje bardzo duża możliwość zrealizowania przez Koziorożca jego największego marzenia. Koziorożec będzie musiał zakończyć współprace z instytucjami dającymi mu dochody, gdyż przychodzą nowe, ciekawsze propozycje współpracy, którym trzeba zrobić miejsce. Pojawia się wiele realnych pomysłów związanych z karierą zawodową i pieniędzmi. Jednak istnieje ryzyko, ze Koziorożec przeliczy się w swoich obliczeniach i rachunkach, pomyli w założeniach co może prowadzić go do rozczarowania i poniesienia strat.

W tym roku Koziorożce pozostaną pod silnym wpływem tranzytującego Saturna. Ten stan powoduje, że Koziorożce inwestują dużo swojej energii w dyscyplinę i obowiązkowość. Dopiero pod koniec roku 2019 nadejdzie tranzytowy Jowisz i znacznie złagodzi obowiązkowość i dyscyplinę wynikającą z działania Saturna. Jeżeli Koziorożec potrafi cieszyć się z drobiazgów niesionych mu przez życie, ze spotkań rodzinnych, sukcesów odnoszonych przez innych członków rodziny, to nadchodzący rok będzie dla niego bardzo miłym okresem.

W roku 2019 będą miały Koziorożce okazje do zbierania plonów wynikających z ciężkiej pracy poprzednich lat. Styczeń będzie bardzo pracowity, natomiast od marca zaczną powoli wpływać pieniądze. Koziorożec powinien obserwować swoich przeciwników w życiu osobistym, w pracy i konkurencję. Dzięki temu będzie mógł dostrzec pozytywne dla niego okazję. W innym przypadku mógłby Koziorożec parę sytuacji przegapić.

Koziorożce w roku 2019 zaczną interesować się nie tylko sukcesami zawodowymi, ale również rozwojem duchowym i związkami emocjonalnymi. Reasumując przychodzący rok i jego tranzyty, można powiedzieć, że ten rok przyniesie Koziorożcowi naprawdę wiele ważnych i pozytywnych dla niego zmian.

W tym roku powinien Koziorożec szczególnie zainteresować się życiem miłosnym i zadbać o relacje z ukochaną osobą. Jeżeli Koziorożec jest osobą samotną, ma dużą szansę na poznanie kogoś ciekawego. Jednak jego nowy związek nie będzie najłatwiejszy, jeżeli Koziorożec nie poukłada się najpierw ze swoimi emocjami.

W nadchodzącym roku powinny Koziorożce zadbać o siebie i swoje zdrowie. Jeżeli chcą odnosić sukcesy, to muszą dbać o kondycje swojego ciała fizycznego. Niestety, sam ruch im nie wystarczy. Powinny często wychodzić na świeże powietrze. Forma spacerów w zupełności do osiągniecia celów wystarczy.

 

Horoskop 2019 dla Wodnika (21 stycznia do 18 lutego)

Rok 2019 jest dla Wodników bardzo dobrym rokiem, pełnym pozytywnych niespodzianek i pozytywnych zmian. Tranzytowy Jowisz pomoże Wodnikom w realizacji pozytywnych planów. Ten rok upłynie Wodnikowi na kontaktach międzyludzkich. Rozmowy, spotkania, konsultacje, szkolenia znacznie pomogą Wodnikowi w życiu zawodowym jak i prywatnym. W roku 2019 powinny Wodniki zwrócić uwagę na stan swojej cierpliwości, bo jej brak może powodować zakłócenia w harmonii życia rodzinnego.

W przyszłym roku, jest czas na realizacje rozpoczętych projektów, a jednocześnie Wodniki powinny dokładnie kalkulować, przed rozpoczęciem każdego nowego projektu, w innym przypadku taki wdrożony projekt może dużo ich kosztować. Pod względem finansowym nowy rok niesie ze sobą dla Wodnika próbę cierpliwości. Wpływy pieniężne od kontrahentów Wodnika mogą się opóźniać. W każdym przypadku jest to przejściowe i Wodnik może być w skali roku całkiem zadowolony.

Rok 2019 jest dla Wodnika początkiem procesu przemian życiowych. Dlatego Wodnik nie powinien angażować się w mało przejrzyste interesy. Jednocześnie Wodnik powinien dać z siebie wszystko i utrzymać pełne zaangażowanie zawodowe. W tym roku trudnym tematem jest dla Wodnika komunikacja z partnerami w pracy. Może być to źródłem opóźnień, kłótni, braku wspólnego celu itp. Dlatego tak ważne jest dla Wodnika komunikacja na poziomie zawodowym, jak i rodzinnym.

Również i dla Wodnika rodzina ulokuje się na pierwszym miejscu. Będzie on dużo czasu spędzał ze swoim partnerem, co pozwoli mu na pozbycie się różnego rodzaju obaw i podniesie mu jego komfort życia. Jeżeli Wodnik nie zapanuje nad swoimi emocjami, to może prowadzić do ochłodzenia relacji partnerskiej, separacji a nawet rozwodu. Wodniki single, sobie na przekór, wbrew zdrowemu rozsądkowi, mogą się zainteresować osobą kompletnie nieodpowiednią dla niego. Warto wtedy rozmawiać, komunikować z przyjaciółmi i poprosić o rade i pomoc.

W miesiącach jesiennych może pojawić się u Wodnika emocjonalna huśtawka, która zostanie przyćmiona odniesionymi przez Wodnika sukcesami. Ogólnie biorąc Wodnik będzie zadowolony.

W nadchodzącym roku, Wodniki będą się cieszyć dobrym zdrowiem. Oczywiście, taka sytuacja nie zwalnia ich od dbania o siebie, zdrowego odżywiania się i sportu.

 

Horoskop 2019 dla Ryb (19 lutego do 20 marca)

Układ najważniejszych planet w roku 2019, praktycznie gwarantuje Rybom bardzo pracowitą drogę do osobistego sukcesu. W układzie rodzinnym Ryby szybko odczują rodzinną ciepłą atmosferę. Ryby powinny w nadchodzącym roku kontrolować swoją wrażliwość i wyobraźnię, gdyż mogą być one bezpośrednimi przyczynami kłopotów rodzinnych Ryb. Ryby powinny wiedzieć, że ich rodzina jest silnie z nimi związana, a kontrola swoich negatywnych emocji, będzie jeszcze bardziej harmonizowała ich życie rodzinne. W ekstremalnych sytuacjach, Ryby będą zmuszone do zmian swoich nawyków, a nawet poszukanie nowego związku. Będzie to rok poszukiwania harmonii w związku.

Samotne Ryby otrzymają od panujących planet wiele okazji do spotkania kogoś miłego i wyjątkowego. Może to być ktoś nawet z bliskiego kręgu znajomych. Ryby muszą po prostu otworzyć oczy i wsłuchać się w swoje serce.

Ryby mogą mieć uczucie, że wszystko co dobre, zawsze spotyka tych innych. W nadchodzącym roku, Ryby powinny mieć więcej optymizmu. Fortuna się kołem toczy, również z korzyścią dla Ryb. Silnie działający Saturn w roku 2019, zadba o awans również dla Ryb. Ryby powinny zadbać o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, a poprawienie sytuacji zawodowej jest wręcz im gwarantowane. Bez tego sytuacja finansowa Ryb może być wręcz trudna. Jednak Ryby nie powinny popadać w stany depresyjne, gdyż jak to u Ryb bywa, raz na dole raz na górze, wiec kłopoty finansowe to kłopoty przejściowe.

Podsumowując nadchodzący rok, będzie on dla Ryb pracowity, wręcz męczący, wymagający zmiany przyzwyczajeń, ale jednocześnie przyniesie im dużo satysfakcji i sukcesów. Dlatego w tym czasie Ryby potrzebują determinacji i wiary w swoje możliwości.

Mocno zestresowane Ryby mogą mieć lekkie zakłócenia zdrowotne, dlatego profilaktyka medyczna jest dla Ryb dobrze widziana.

Szczęśliwego Nowego Roku 2019