tree-header

KONSULTACJE BIOENERGOTERAPII
Uzdrawianie energiami

 

Nasze centrum Ho'oponopono proponuje naszym klientom konsultacje Bioenergoterapii przeprowadzane na miejscu, jak i na odległość. Terapia ta przeprowadzana jest przez dyplomowanych Bioenergoterapeutów posiadających długoletnią praktykę uzdrowicielską. Za ich umiejętności świadczymy dobrym imieniem naszej firmy!

Konsultacje z bioenergoterapeutą trwają z reguły około godziny. Czasami, w zależności od schorzenia klienta, spotkania muszą być nawet kilka razy powtórzone. W trakcie konsultacji najważniejszy jest klient i jego problem, dlatego czas spotkania ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb sytuacji. Zapewnia to najwyższą jakość spotkania i skuteczność zastosowanych technik terapeutycznych.

Profesjonalizm naszych specjalistów polega również na tym, że potrafią ocenić, czy są w stanie pomóc Klientowi rozwiązać jego problem, odpowiednio doradzić, zastosować odpowiednie techniki uzdrawiania, by w miarę możliwości, nie narażać klienta na dodatkowe koszty.

Duża wiedza i wysokie poczucie odpowiedzialności, to silne atuty naszych terapeutów. Dzięki temu mogą się Państwo oddać w ich ręce bez obaw i skorzystać z ich skutecznej pomocy.

Czas spotkania, jak i cena uzgadniana jest indywidualnie z każdym pacjentem, podczas ustalania terminu spotkania, telefonicznie lub mailowoJeżeli nic innego nie ustalono, spotkanie trwa 45 min i kosztuje 100 zł.