OCENA OSOBOWŚCI
pracowników i kandydatów do pracy

 

W interesie każdego działu kadr (właściciela) wszystkich firm by w firmie pracowały osoby, które oprócz umiejętności fachowych, posiadały również odpowiednie umiejętności pracy w zespole i posiadały oczekiwane cechy charakteru, jak np. uczciwość, pracowitość itp.

Pracownicy nieprzystosowani do rodzaju pracy czy powiązanych z miejscem pracy napięć psychicznych, nie są wstanie prawidłowo i wydajnie pracować nawet jeśli są wspaniałymi specjalistami.

Firmy XXI wieku wiedzą o tym fakcie i w miarę swoich możliwości starają się wyeliminować ten czynnik, poprzez stosowanie różnych technik ezoterycznych. Każdy człowiek posiada na poziomie podświadomości cechy, których nie jest nawet sam świadomy i w takich przypadku pomocne są techniki ezoteryczne, takie jak numerologia, astrologia, jasnowidzenie. Dzięki tej wiedzy możliwe jest wykrycie pozytywnych cech pracownika, jak i potencjalnie szkodliwych dla firmy. Oczywiście cały zabieg przeprowadzany jest bez jego udziału i świadomości.

Jeśli chcesz uniknąć strat, kradzieży, problemów i napięć w budowanym przez Ciebie pieczołowicie zespole Twojej firmy - zamów analizę osobowości swoich pracowników lub kandydatów do pracy. Będziesz przygotowany na to, co innych może zaskoczyć!

Jeżeli nie uzgodniono innej ceny, koszt jednej analizy kosztuje 80,00 zł.