beach-header

 

POMÓŻ SAM SOBIE
Popraw swoje szczęście osobiste

 

Możesz od zaraz zacząć poprawiać swoje zdrowie, sytuację w partnerstwie czy sytuację finansową.

• Chciałbyś by Twoje otoczenie się wreszcie zmieniło?
• Chciałbyś by Twoi koledzy, Twój szef się wreszcie zmienili?
• Chciałbyś by Twój partner i Twoje dzieci wreszcie się zmieniły?
• Chciałbyś by się Twoja sytuacja materialna wreszcie zmieniła?
• Chciałbyś by jakaś konkretna sytuacja się wreszcie zmieniła?

 

Ta jest bardzo łatwe, "zmień siebie a wszystko inne się automatycznie zmieni!"

Przy tym wcale nie musisz wszystko nagle polubić! Wolno Ci podjąć kroki w kierunku zmiany sposobu swojego myślenia. Powinieneś przestać z wszystkim i wszystkimi walczyć! Jeżeli uda Ci się zmienić negatywne myśli i uczucia z nimi związane, zmieni się Twoje życie, zmieni się też atmosfera w Twoim otoczeniu. Całe życie jest olbrzymim zewnętrznym lustrem Twojego wewnętrznego świata. Zmień swój wewnętrzny świat, a automatycznie zmieni się jego zewnętrzne lustro! Zmiany te, na pewno wpłyną na Ciebie bardzo pozytywnie. Ho'oponopono jest procesem - dosłownie: poprawić, naprawić.

 

Ta olbrzymia zmiana wpłynie bardzo pozytywnie dla Twojego wewnętrznego i zewnętrznego bogactwa, zdrowia, szczęśliwego partnerstwa, przyjemnego zawodu i stałości finansów.

Życie oznacza światło. Jeżeli zwrócisz się do tego światła, to i życie wyśle do Ciebie światło. Traktuj swoje problemy nie jako przeszkody, tylko, jako mile widziane życiowe zadania w Twoim życiu. Za każdym razem, jak rozwiążesz takie zadanie, jesteś wyżej w swoim rozwoju duchowym. Tak naprawdę, jedynym miejscem w tym wszechświecie, gdzie możesz coś zmienić, jesteś Ty sam. Nie możesz innych zmieniać! Możesz tylko siebie zmienić i to na stałe! Czyli, jeżeli zdecydujesz się sam decydować o swojej miłości, świetle życia, własnej kreatywności, to bardzo szybko, zacznie Twoje życie zmieniać kierunek w stronę pozytywnych energii.

Żyjemy we wszechświecie, w którym panują prawa przyczyny i reakcji. Czyli, jeżeli zwrócisz się w stronę światła, otrzymasz światło, miłość, dobrobyt, zdrowie, przyjaźń, szczęście. Jeżeli będziesz stawiać światłu opór, otrzymasz życiowy opór. Wszystko według zasady przyczyna daje reakcję, ta reakcja daje następną reakcję. Otwórz się na energię dobrobytu, światła i zaufania. Boskość i wszechświat pobłogosławią Ciebie.

Zapraszamy Ciebie na kursy Ho'oponopono i do czytania książek Ho'oponopono.

Dużo miłości dla wszystkich, Aloha!