hawaii-coast

KONSULTACJE
Uzdrawianie duchowe poprzez Ho'oponopono

 

Proponujemy konsultacje dla osób dorosłych, indywidualne sesje dla rodziców z dziećmi, nastolatków, par i poszczególnych grup społecznych. Taka sesja może dotyczyć różnych codziennych problemów życiowych, trudnych relacji międzyludzkich, relacji w domu, pracy lub szkole, objawów psychosomatycznych, uzależnień itp.

Podczas takiej indywidualnej sesji pomagamy Ci w

 • Transformacji negatywnych emocji związanych z traumą,
 • Pracujemy nad rozwiązaniem przyczyny problemu,
 • Pomagamy w odnalezieniu własnej drogi.
 • Pomagamy w odnalezieniu własnej, wewnętrznej mocy i mądrości. 
 • W związkach partnerskich pomagamy w odbudowie przestrzeni emocjonalnej,
  w której będzie miał miejsce szczęśliwy związek partnerski.
   
 • Pomagamy, w zależności od potrzeby, odnaleźć odpowiedniego partnera,
  zbudować trwale uczucie i zaufanie albo rozstać się z nim w pokojowy sposób.
   
 • Oczyszczając blokady ułatwiamy wyrażanie swoich emocji i odczuć, budowanie własnej wartości,
  zaufania do świata, poczucia niezależności, rozwiazywania konfliktu między pragnieniem miłości a pragnieniem wolności.
   
 • Podczas takiej sesji odbudowujemy poczucie zasługiwania, chęci osiągania sukcesu, zaufania do swoich możliwości,
  rozwiązujemy problem różnego rodzaju strachu i lęków.

 

Nawet podczas jednej sesji możesz odnaleźć i uleczyć źródło swojego problemu. Efektem indywidualnych konsultacji są trwale, pozytywne zmiany w twoim życiu, następujące jedna po drugiej.

Konsultacje te są prowadzone w formie rozmowy, ewentualnie w formie coachingu, indywidualnie lub w gronie rodzinnym i trwają średnio około dwóch godzin. Koszt sesji ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzebnego czasu, ilości osób biorących w tym udział i miejsca odbycia się tej konsultacji.

Po każdej sesji zalecana jest przerwa, w celu utrwalenia się pozytywnych zmian energetycznych przeprowadzonych pod czas konsultacji.

Zdrowie emocjonalne i poczucie własnej wartości, dobra relacja z sobą samym, akceptacja siebie samego jest podstawą sukcesu i szczęścia w każdej dziedzinie życia. Podstawami problemów, najczęściej są, brak pewności siebie, lęk, poczucie winy, złość, gniew, problemy w komunikacji itp.

Większość ludzi przyzwyczaiła się już do swoich problemów, do swoich codziennych humorów i nie zdaje sobie nawet sprawy jak bardzo mogłaby ulepszyć relację z samym sobą. Związki międzyludzkie, relacje ze sobą, to najważniejsze obszary naszego życia. Nie ma lepszego sposobu oczyszczania relacji niż taki, który obejmuje wszystkie osoby, które dana relacja dotyczy.

Proponujemy sesje indywidualne, czyli spotkania osobiste, spotkania przez Skype lub rozmowy telefoniczne. W celu rezerwacji terminu indywidualnej sesji, napisz do nas maila lub zadzwoń.