OCENA
kontrahentów firmy

 

Każda firma, która prowadzi swoja działalność w oparciu o współpracę ze swoimi kontrahentami  (przedstawicielami firm, klientami i dostawcami), próbuje się zabezpieczać przed nieprzewidzianymi, negatywnymi działaniami kontrahentów przy pomocy różnego rodzaju umów handlowych.

Na dzień dzisiejszy często umowy te nie funkcjonują prawidłowo, a dochodzenie praw przy pomocy sadów jest drogie, długotrwałe i nie zawsze skuteczne.

Dlatego więc, może warto zastosować skuteczne metody fizyki kwantowej do oczyszczania relacji energetycznych między poszczególnymi firmami i sprawdzić czy dany kontrahent jest godny naszego zaufania, a czas i pieniądze zainwestowane we współpracę pozwoli nam na odniesienie sukcesów ekonomicznych.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie dadzą Ci wewnętrzny spokój i komfort prowadzenia firmy i zarabiania pieniędzy. Zastanów się może jednak warto zainwestować w ten sposób, zapobiegania negatywnym sytuacjom.

Mamy wielu zadowolonych klientów. Jeżeli zainteresowała Ciebie ta konsultacja, to napisz do nas maila i pozostaw swój nr telefonu lub zadzwoń do nas. Cena konsultacji indywidualnie do uzgodnienia. 

Jeżeli nie uzgodniono innej ceny, koszt jednej analizy kosztuje 80,00 zł.