cherry-blossoms

WYBACZANIE
Przepraszam, Kocham Cię, Dziękuję!

 

Nie ma człowieka, który choć raz w życiu nie odczuł krzywdy. Odczuwanie krzywdy jest zawsze odczuciem bardzo subiektywnym. Drobne przykrości dotykają nas tak często, że nawet czasami ich nie dostrzegamy. Natomiast nasza podświadomość dokładnie i skrupulatnie odnotowuje każde negatywne przeżycie, które w przyszłości może być bezpośrednią przyczyną naszych codziennych problemów. 

Odczuwając poczucie krzywdy, wielu ludzi obwinia innych o to, że sami nie mają szczęścia, pieniędzy, powodzenia, "dobrej" pracy, przyjaciół itp.? Dla większości narzekanie i obwinianie innych jest "porządnym" sposobem na własne życie. 

Do tego dochodzą nasze negatywne wspomnienia związane z przeżyciami z tego i innych wcieleń. Tak długo, jak uważa się, iż stała się krzywda, nie jest się w stanie, nikomu prawdziwie wybaczyć, przede wszystkim sobie. Jeżeli potraktuje się, że wyrządzona krzywda była "lekcją rozwoju duchowego" i po jej oczyszczeniu i zneutralizowaniu negatywnych energii przy pomocy Ho'oponopono (które można wspomagać dodatkowo metodą EFT), powstające wolne miejsce, automatycznie wypełnia energia miłości. Proces takiego oczyszczenia podnosi wibracje z niskich, jakie mają emocje nienawiści, na najwyższe, jakie posiada emocja miłości. 

Jeżeli odrzucamy w "zapomnienie" ból, gniew, nienawiść, poczucie winy, wstyd, zazdrość, to automatycznie, dokładnie te cechy, dostrzegamy u innych i właśnie to one nas najbardziej denerwują. Wszyscy wokół ludzie, całe otoczenie, jest olbrzymim zewnętrznym lustrem wewnętrznego świata. Zmień swój wewnętrzny świat, a automatycznie zmieni się zewnętrzne lustro! Zmiany te, wpłyną na Ciebie na pewno bardzo pozytywnie.

Bez względu na to, jaka zastanie zastosowana forma pracy duchowej, książka, indywidualna konsultacja czy kurs efekt końcowy oczyszczania musi być zawsze ten sam, musi pojawić się uczucie akceptacji, zadowolenia i miłości. Akceptację i miłość odczuwana przede wszystkim do samego siebie. Przecież wszyscy wiedzą, że najtrudniej jest pokochać siebie samego. 

Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem, to odwiedź nas na kursach jakie regularnie organizujemy. Śpiesz się, ilość miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie kursami jest zawsze duże. 

Dużo miłości, Aloha!